Παιδική οδοντόβουρτσα
-
Παιδική οδοντόβουρτσα σε σχήμα u-κατάλληλη για αγόρια και κορίτσια ηλικίας 2-8 ετών
Η οδοντόβουρτσα σχήματος U DYS03 είναι μια 360° καθαρή παιδική οδοντόβουρτσα που είναι ειδικά σχεδιασμένη για παιδιά.Η κεφαλή της βούρτσας εφαρμόζει καλά στα δόντια και μπορεί να αποτρέψει αποτελεσματικά τα υπολείμματα τροφής στα δόντια.Η κεφαλή του πινέλου είναι κατασκευασμένη από τζελ σιλικόνης για τρόφιμα και είναι κατάλληλη για παιδιά ηλικίας 2-8 ετών.
-
Ηλεκτρική παιδική οδοντόβουρτσα – αδιάβροχες αντικαταστάσιμες επαναφορτιζόμενες μπαταρίες
Η ηλεκτρική οδοντόβουρτσα DYS01 smile είναι ιδανική για παιδιά ηλικίας 3-12 ετών.Έχει χαριτωμένο σχέδιο κινουμένων σχεδίων και είναι εξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας ηχητικό κινητήρα με επίπεδο θορύβου μικρότερο από 50 ντεσιμπέλ.η αδιάβροχη οδοντόβουρτσα IPX7 λειτουργεί τέλεια ακόμα και στο ντους.
-
Παιδική οδοντόβουρτσα με μαλακές τρίχες EBEZ – κατάλληλη για παιδιά ηλικίας 1-6 ετών
Αναζητάτε μια οδοντόβουρτσα που θα κάνει το βούρτσισμα των δοντιών του παιδιού σας μια διασκεδαστική και ευχάριστη εμπειρία;Μην ψάχνετε άλλο από τη μίνι οδοντόβουρτσα DYS09!Αυτή η οδοντόβουρτσα έχει αναβαθμιστεί με ένα υδρόφοβο σχέδιο μαλακών μαλλιών τρίτης γενιάς που θα κάνει τα δόντια του παιδιού σας να αισθάνονται απίστευτα απαλά.
-
Παιδική οδοντόβουρτσα ηλεκτρική περιστροφική χαριτωμένο κουνέλι – μοτίβο κινουμένων σχεδίων
DYS04 Αυτή η καλή ηλεκτρική οδοντόβουρτσα είναι ιδανική για παιδιά.Οι απαλές τρίχες του είναι απαλές με τα δόντια και το σμάλτο και το διασκεδαστικό σχέδιο με θέμα τα ζώα είναι βέβαιο ότι θα διασκεδάσει τα παιδιά.Το σώμα της οδοντόβουρτσας είναι κατασκευασμένο από ABS και σιλικόνη ασφαλή για τρόφιμα και η λαβή είναι άνετη και εύκολη στο πιάσιμο ακόμα και για μικρά χέρια.Αυτή η οδοντόβουρτσα είναι επίσης αδιάβροχη και μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο ντους.